1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Новини

Новини 2018 рік

Семінар УАХК - Біляївка 2018

Якісне насіння та способи захисту рослин - запорука високого врожаю.

Читати далі


Фінал семінарів УАХК 2018

Щорічно українські аграрії стикаються з новими викликами - несприятливими погодними умовами, поширенням хвороб і шкідників, падінням врожайності по ряду культур і т. д. Всі ці проблеми вимагають ефективних рішень.

Читати далі


Марафон семінарів «УАХК» 2018

Ще не встигли прибрати Новорічні столи і не вщух дзвін келихів, як 15.01.2018р., Директор «УАХК» Барабан В.Н., дав старт марафону семінарів, які будуть проходити в 18 різних місцях нашої батьківщини - України.

Читати далі


Необхідність позакореневого живлення та практичні методи вимірювання Ph грунту

Завжди рекомендуючи ту чи іншу технологію підживлення польових культур, окрім біологічних особливостей самої культури, не менш важливим є показник pH грунту.

Читати далі


Світовий досвід садівництва!

Важлива подія сталась 29.11.2017. На щорічне навчання менеджерів ТОВ «УАХК» завітав відомий фахівець з садівництва компанії АДОБ, Др. Міхал Шкларц.

Читати далі


Агрохімічна служба УАХК - науковий підхід та практичне застосування!

Велике значення в науково – дослідній роботі, ТОВ «УАХК» приділяє польовим іспитам препаратів АДОБ.

Читати далі


Семінар БАСФ в Житомирі

Пробний шар спільних семінарів БАСФ і АДОБ в Україні було запущено в Житомирі!

Читати далі


УАХК представив мікродобрива АДОБ на форумі «Зернові технології 2017»!

Зернові Технології - найбільший агропромисловий форум, який посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки і транспортування зернових, бобових, круп'яних і олійних культур.

Читати далі


Семінар в Житомирі

Компанія «УАХК» відзначає настання нового сезону презентацією нових продуктів й технологій від провідних виробників. 2 лютого 2017 року виробники Житомирського регіону отримали чудову нагоду ознайомитися з кращими світовими стандартами та рішеннями у сфері насінництва, захисту рослин та мікродобрив.

Читати далі


Результати дослідної роботи УАХК 2015-2016

Результати дослідної роботи ТОВ "Українська аграрно-хімічна компанія" ,проведеної на протязі двох років на різних типах грунтів та різних кліматичних умовах,що склалися в 2015-2016 роках по застосуванню позакореневого підживлення сільськогосподарських культур-озимої пшениці та соняшнику, препаратами фірми АДОБ-Басфоліар та Солю на посівних площах ТОВ " Чернігівська Індустріальна молочна компанія" та СТОВ "Щорссільгоспсервіс"

Читати далі


Позакореневе підживлення ріпаку озимого восени мікродобривами АДОБ

Озимий ріпак на сьогодні залишається однією із важливих та найприбутковіших культур у сільськогосподарському виробництві країни. Проте значне вимерзання посівів ріпаку озимого останнім часом ставить багатьох сільгоспвиробників перед вибором: чи варто вирощувати цю культуру, яка потребує істотних витрат на технологію?

Читати далі


День поля УАХК – свято успішних людей!

Черговий осінній День поля компанія «УАХК» провела нещодавно на Київщині, де презентувала рішення для успішного вирощування кукурудзи, соняшнику та сої - добре відомих та нових гібридів відомих виробників Монсанто, Заацбау, Піонер, Дау Сидс та Ну Сидс.

Читати далі


Рекордний урожай на демонстраційному полі нуту в Градениці

Компанія «УАХК» продемонструвала схеми харчування, які протягом багатьох років довели свою ефективність для позакореневого підживлення культур.

Читати далі


Високі європейські стандарти АДОБ на прикладі волинського підприємства

24 червня на базі групи підприємств «Вілія-Трейд» відбувся День поля-2016.

Читати далі


День поля БАСФ 2016 в Новоград-Волинському районі

7 червня, в селі Орепи Новоград-Волинського району, на базі демоцентру BASF ТОВ «Агро- Союз» відбувся День поля.

Читати далі


День поля БАСФ 2016 в Рівненській області.

На базі відомої на Рівненщині агрокорпорації «Крупець» 8 червня відбувся День поля, на який запросили сільськогосподарських керівників та спеціалістів з ряду господарських формувань Рівненської, Волинської та Львівської областей.

Читати далі


Одинадцять табу для «Оратора»

Закінчилися ще два семінари в Вінниці і Козятині.

Регіональні менеджери Лебідь Олександр Володимирович і Лантух Петро Федосійович показали себе чудовими організаторами, що дозволило провести заходи на високому рівні.

Читати далі


Осінній марафон семінарів

Українська аграрно-хімічна компанія провела марафон семінарів для фахівців аграрного сектора по всій території України.

Зі Сходу на Захід, з Півночі на Південь в перебігу майже 30 календарних днів, представники фірми колесили по нашій країні.

Читати далі


Підживлення озимої пшениці та ячменю восени. Новомиргород 7.10.2015 року.

В Новомиргородському районі Кіровоградської області пройшов семінар по застосуванню Мікродобрив АДОБ, який вже стає традиційним.

Голова Новомиргородського представництва, Української Аграрно-Хімічної компанії, Жеребенко Василь Михайлович, спільно з керівниками району та представником ВКП «АДОБ» Васюхном Сергієм Миколайовичем надали цікаву інформацію по застосуванню мікродобрив в осінній період.

Читати далі


Черговий форум AGROEXPO в Кіровограді.

З 1 по 3 жовтня в місті Кіровограді відбулася Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «АгроЕкспо».

У заході взяли участь 365 компанії, експозиції яких зайняли сумарну площу 47000 м².

Читати далі


Міністерство сільського господарства Польщі попереджає - Басфоліар корисні для здоров'я рослин!

Цей девіз як не можна краще перегукується з підходом УАХК в поширенні технологій застосування мікродобрив АДОБ.

Цього разу на дні поля «Звиняч» (Тернопільська область, Чортківський район, с. Звиняч) сільгоспвиробникам, були представлені технології застосування комплексних мікродобрив Басфоліар 36 Екстра на цукрових буряках.

Читати далі


Битва Титанів на полях БАСФ.

Конкуренція - це даність, яку доводиться враховувати будь-якому бізнесу. Конкурентна боротьба за кінцевого покупця на ринку відбувається постійно, в ній використовуються всі можливі інструменти та ресурси компанії.

Компанія, яка не веде конкурентну боротьбу, не протистоїть конкурентам, приречена на втрату частки ринку. УАХК добре засвоїла цю істину і в черговий раз сміливо вступила в битву з конкуруючими фірмами.

Читати далі


Семплінг. Перші результати ефективних проб.

Семплінг - це досить старий маркетинговий інструмент.

Його суть полягає в тому, що компанія УАХК, в нашому випадку, пропонує потенційним клієнтам, які зацікавлені в застосуванні мікроелементів, але ще не визначилися з постачальником, на пробу продукти АДОБ: Басфоліар і Солю.

Читати далі


Концерн BASF за участю UAHK і ADOB провів День поля на Хмельниччині.

У вівторок, 9 червня, концерн BASF провів День поля в (с. Оринин, Кам'янець-Подільського району Хмельницької області).

У цей день близько 150 учасників - керівників і агрономів сільськогосподарських підприємств, представників насіннєвих компаній і наукових установ - мали змогу на власні очі побачити результати застосування інноваційних продуктів BASF і ADOB.

Читати далі


Українська Аграрно - Хімічна компанія на виставці «Агро 2015».

У столиці 3-6 червня минає XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015», яка зібрала понад 1100 учасників з 14 країн.

Виставка «Агро» є найбільшим агропромисловим оглядом Східної Європи і найважливішим загальнодержавним заходом в АПК України. Цього року вона зібрала 1100 учасників з 14 країн.

Читати далі


С 2015 года ООО «Украинская аграрно-химическая компания» — официальный представитель ПКП «АДОБ» в Украине.

З 2015 року ТОВ «Українська аграрно-хімічна компанія» - офіційний представник ВКП «АДОБ» в Україні.

Виробничо-консалтингове підприємство ВКП «АДОБ» (РРС ADOB), Польща, впродовж 23 років займається виробництвом мікродобрив і неорганічних хімікатів для використання в сільському господарстві. Один з основних напрямків діяльності Компанії «АДОБ» - виготовлення рідких комплексних мікродобрив під назвою Басфоліар, випускаються за ліцензією BASF AG (Німеччина). На сьогоднішній день фірма ВКП «АДОБ» пропонує широкий спектр мікроелементних добрив (в т.ч. хелактних у формі IDHA), виготовлених згідно технологіям, розробленим власним відділом досліджень і розвитку, при безпосередній співпраці з компанією BAYER AG (Німеччина).

Контакти

house 2Україна, м.Київ,
вул. Стельмаха, 6а

Skype Phone Yellow

+38 044 258-91-21
+38 044 258-91-31
+38 044 258-91-41

Зв'язатися з нами


 
 
 
  
 
 

Joomla inotur picma